Горящие путевки от редакции

По вопросам приобретения обращайтесь в редакцию по телефонам:

Телефон:  (067) 423-36-86
Подробнее...

Печать

В екологічно чистій місцевості, серед лісу, поблизу озер, в одно­му з мальовничих куточків передмістя Києва, у двох кварталах від межі столиці по автотрасі Київ-Житомир розміщений Лікувально-реабілітаційний Центр ім. В. Т. Гуца.

Кожен бажаючий має мож­ливість насолоджуватися мальовничою природою Лікувально-ре­абілітаційного Центру, територія якого сягає 60 га.

 

Загальна площа корпусів - 8000 м2. Оздоровчий Центр має 200 номерів з належни­ми побутовими умовами (одно-двомісні кімнати з усіма зручностя­ми та двокімнатні номери категорії "Люкс"). Лікувально-діагнос­тичне відділення оснащене на європейському рівні сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою.

ЛРЦ ім В.Т. Гуца створений для обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів, які мають захворювання нерво­вої, серцево-судинної системи, хребта і суглобів, шлунково-кишкового тракту, органів дихання.

Центр обслуговує насамперед працівників дер­жавної служби (в першу чергу ліквідаторів аварії на ЧАЕС), а також надає медичні по­слуги усім бажаючим.

В Центрі працюють високок­валіфіковані лікарі, у разі не­обхідності забезпечуються кон­сультації в провідних науково-дослідних інститутах м. Киє­ва. Сприятливий клімат, маль­овнича природа, відпочинок, сучасні методи обстеження та лікування, чуйне ставлен­ня медперсоналу - все це ро­бить Ваше перебування у Лікувально - реабілітаційно­му Центрі приємним, кори­сним та незабутнім.

08112, КИЇВСЬКА ОБЛ., К.-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н.,

С. КАПІТАНІВКА, ВУЛ. РАДЯНСЬКА, 4,

ТЕЛ/ФАКС: +38 044 424 6635

Выставки и конференции

Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018

 

Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 - міське свято вересень
Україна, Одеса, Виставковий комплекс Одеського морського торгового порту

Про виставку Одеський туристичний фестиваль. осінь 2018

Виставка Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 проводиться September в місті Одеса, Україна.
Експоновані продукти і розділи виставки Ви можете побачити нижче, в блоці «Додаткова інформація». Повний список учасників Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 розміщується на офіційному сайті виставки і постійно оновлюється. Там же ви зможете знайти експонентів попереднього року.

Подробнее...

UITM 2018 - международный туристический салон «Украина» с 3 по 5 октября 2018 года

Туристичні послуги, Туристична продукція, Туроператори, Сімейний відпочинок, Розкішний відпочинок, Туризм, Туристичний бізнес

Про виставку UITM 2018

Виставка UITM 2018 проводиться c 3 по 5 жовтня в місті Київ, Україна. 

Експоновані продукти і розділи виставки Ви можете побачити нижче, в блоці «Додаткова інформація». Повний список учасників UITM 2018 розміщується на офіційному сайті виставки і постійно оновлюється. Там же ви зможете знайти експонентів попереднього року. Ділова програма UITM 2018 зазвичай публікується ближче до початку події.

Додайте виставку UITM 2018 у календар, щоб не втратити важливу подію. Створюйте свій розклад заходів.

 

Подробнее...