Горящие путевки от редакции

По вопросам приобретения обращайтесь в редакцию по телефонам:

Телефон:  (067) 423-36-86
Подробнее...

Создано 05 Май 2015
Печать

Природа подарувала Східниці лікувальні джерела, так звані мінеральні води “Нафтуся”, з яких на сьогодні вивчено  38 джерел. Завдяки їм Східниця стає поряд із Трускавцем, всесвітньо відомим курортом. Одним з найкорисніших є джерело № 18, яке знаходиться безпосередньо біля готелю “Санта Марія”. Чудодійні властивості “Нафтусі” дозволяють успішно лікувати на курорті захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок і сечовивідних шляхів, обмінну речовин (цукровий діабет, ожеріння, подагру). А її імунно-модулююча дія дозволяє відновлювати захисні сили організма та попереджує онкологічні захворювання. 

Джерело 2С – лужно (содове) аналогів цієї води в Україні не існує. Її вживають при захворюваннях шлунку, кишківника та дванадцятипалої кишки.


Відпочинковий комплекс "Санта Марія" запрошує Вас в захоплюючу подорож Карпатами 

Чудові гірські пейзажі, елегантна архітектура і вишукане внутрішнє оздоблення створюють атмосферу в готелі спокою та чудового відпочинку. Ми пропонуємо своїм ГОСТЯМ затишні номера наступних категорій: стандарт, напівлюкс, люкс та люкс з каміном. Номери обладнані всім необхідним для комфортного проживання.

До послуг наших ГОСТЕЙ: тенісний корт, сауна з басейном, тренажерний зал, більярд, відкритий басейн, дитячий майданчик та дитяча кімната, картинна галерея, бібліотека, альтанки, автостоянка, WiFi, ресторан та бар. A наші енергійні і талановиті шеф-кухарі вже знайшли чудові  відповіді на будь-який Ваш запит.

Відпочинковий комплекс“Cанта Mарія” варто відвідати, до нього варто повернутися

«Здоров'я - це ще не все, але без здоров'я все ніщо» Сократ

Запрошуємо Вас зміцнити своє здоров'я за допомогою дарів природи. Курортний лікар призначить Вам найбільш корисні процедури: комплексну апаратну фізіотерапію, озокеритотерапію, бальнеотерапію і гідропатію, спелеотерапію, інгаляційну терапію, масажі, ентеральну оксигенотерапію. В нас Ви зможете оздоровитись по основним профілям: захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок і сечовивідних шляхів, обмінну речовин (цукровий діабет, ожиріння, подагра), а також пройти курс лікування по супутній патології, такої як захворювання опорно-рухового апарату, захворювання органів дихання, нервової системи, серцево-судинної. Ми допоможемо стомленим стресами людей створити гармонію душі і тіл,а а здоровим додамо ще більше сил та енергії.

Профілі лікування:

  • Захворювання ендокринної системи. Порушення обміну речовин
  • Захворювання нервової системи
  • Захворювання опорно-рухового апарату
  • Захворювання органів дихання і ЛОР-органів
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної системи
  • Урологічні захворювання

Стаття опублікована при підтримці відпочинкового комплексу "Санта Марія", який розташований у місті Східниця

ГАЛЕРЕЯ комплексу SANTA MARIA

SANTA MARIA весною

Номер ЛЮКС

Фасад

Соляна печера

Ресторан

Басейн


Выставки и конференции

Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018

 

Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 - міське свято вересень
Україна, Одеса, Виставковий комплекс Одеського морського торгового порту

Про виставку Одеський туристичний фестиваль. осінь 2018

Виставка Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 проводиться September в місті Одеса, Україна.
Експоновані продукти і розділи виставки Ви можете побачити нижче, в блоці «Додаткова інформація». Повний список учасників Одеський туристичний фестиваль. Осінь 2018 розміщується на офіційному сайті виставки і постійно оновлюється. Там же ви зможете знайти експонентів попереднього року.

Подробнее...

UITM 2018 - международный туристический салон «Украина» с 3 по 5 октября 2018 года

Туристичні послуги, Туристична продукція, Туроператори, Сімейний відпочинок, Розкішний відпочинок, Туризм, Туристичний бізнес

Про виставку UITM 2018

Виставка UITM 2018 проводиться c 3 по 5 жовтня в місті Київ, Україна. 

Експоновані продукти і розділи виставки Ви можете побачити нижче, в блоці «Додаткова інформація». Повний список учасників UITM 2018 розміщується на офіційному сайті виставки і постійно оновлюється. Там же ви зможете знайти експонентів попереднього року. Ділова програма UITM 2018 зазвичай публікується ближче до початку події.

Додайте виставку UITM 2018 у календар, щоб не втратити важливу подію. Створюйте свій розклад заходів.

 

Подробнее...